ZWROTY

 Zwrot - masz na niego 14 dni

Zakupiony towar możesz zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty otrzymania od nas przesyłki.

Aby to zrobić, wystarczy, że wyślesz do nas towar oraz załączone oświadczenie o odstąpieniu od umowy przed upływem 14 dni od otrzymania paczki. 

Prosimy aby oświadczenie, wraz ze zwracanym towarem oraz dowodem zakupu (paragon lub faktura), zostały przesłane na adres: Yogi Boogi, ul. Mikołajczyka 21/121, 03-984 Warszawa.

Na rozpatrzenie Twojego zwrotu mamy 10 dni roboczych.

 

Koszty zwrotu

Przy zwrocie i wymianie towaru zwrócimy Ci koszty towaru. Pozostałe koszty zwrotu pokrywasz we własnym zakresie. Pamiętaj, że nie przyjmujemy paczek wysyłanych do nas na koszt odbiorcy.

Preferowanym sposobem w jaki możemy zwrócić Ci pieniądze jest przelew na wskazane przez Ciebie konto bankowe w terminie do 14 dni od dnia otrzymania odpowiedniego formularza.

 

WAŻNE

Produkty, które zwracasz nie mogą nosić śladów użytkowania, muszą być odesłane z dokumentem zakupu (paragon lub faktura), który otrzymałaś wraz z przesyłką. Pamiętaj również, że oryginalne opakowanie, w którym znalazłaś swoje ozdoby, jest ważną częścią twojego zamówienia. Zachowaj go, ponieważ jego zniszczenie powoduje brak możliwości wymiany i zwrotu towaru. Wysyłając nam oryginalny karton z towarem opakuj go i zabezpiecz przez uszkodzeniami możliwymi w czasie transportu. Nie naklejaj naklejek i taśmy klejącej bezpośrednio na oryginalne opakowanie.

PAMIĘTAJ, ŻE NIE PRZYJMUJEMY PACZEK WYSYŁANYCH DO NAS ZA POBRANIEM

 


Zapisz się do newslettera
Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o nowościach i promocjach
{{ data.newsletter.message }}